Otestuj si kvalitu

Workshop “Otestuj si kvalitu” je voľným pokračovaním online konferencie Zaostřeno na kvalitu, ktorá sa realizovala 19.5.2021.

Otestujte si na vlastnej koži zavádzanie systému hodnotenia kvality aktivít pre organizácie pracujúce s mládežou. Osobné stretnutie k téme kvality vám prinesie praktické vyskúšanie si časti testovanej metodológie, množstvo otázok a priestor na počiatočné uvažovanie o kvalite vo vašej organizácii. Čo to kvalita v aktivitách s mládežou je? Čo so sebou prináša? Aké diskusie vás čakajú vo vašej organizácii? Na tieto ale i ďalšie otázky si odpoviete na tomto praktickom workshope. Príďte si k nám otestovať kvalitu na vlastnej koži a začnite svoju cestu kvality v práci s mládežou.

Prihlasovanie odporúčame 2 osobám z jednej organizácie. Bude sa vám tak jednoduchšie prechádzať nastaveným programom. Ak to nie je možné, stále pre vás bude workshop prínosný.

Bratislava: 3.6.2021, 12:30-14:30, Štúrová 3, Pasáž Luxor, 2.poschodie, Bratislava

Košice: 21.6.2021, 9:00-11:00, Košice, bližšia adresa bude upresnená

Epidemiologické opatrenia

Na účasť na workshope sa vzťahujú aktuálne nariadenia vlády.

Z našej strany bude zabezpečená dezinfekcia priestorov, časté vetranie a nevyhnutné materiály zvlášť pre každého účastníka podujatia.

 

O projekte

Workshop je súčasťou projektu Youth Work Quality Focus. Projektom pomáhame organizáciám prinášať a merať kvalitu svojich aktivít v práci s mládežou vďaka využitiu zahraničného nástroja na meranie kvality KEKS. Projekt realizovala Asociace neformálního vzdělávání, z.s., YouthWatch,  v spolupráci so švédskou sieťou KEKS a ďalšími štyrmi organizáciami pracujúcimi s mládežou na Slovensku a v Čechách. Projekt finančne podporil program Erasmus +.