Otestuj si kvalitu

Informácie o workshope “Otestuj si kvalitu” v Bratislave 20.5.2021

Workshop “Otestuj si kvalitu” je voľným pokračovaním online konferencie Zaostřeno na kvalitu, ktorá sa realizuje 19.5.2021.

Otestujte si na vlastnej koži zavádzanie systému hodnotenia kvality aktivít pre organizácie pracujúce s mládežou. Osobné stretnutie k téme kvality vám prinesie praktické vyskúšanie si časti testovanej metodológie, množstvo otázok a priestor na počiatočné uvažovanie o kvalite vo vašej organizácii. Čo to kvalita v aktivitách s mládežou je? Čo so sebou prináša? Aké diskusie vás čakajú vo vašej organizácii? Na tieto ale i ďalšie otázky si odpoviete na tomto praktickom workshope. Príďte si k nám otestovať kvalitu na vlastnej koži a začnite svoju cestu kvality v práci s mládežou.

Pre účastníkov workshopu je pripravená publikácia “Cesta za kvalitou v práci s mládeží”. Publikácia popisuje cestu zavádzania kvality aktivít v 4 organizáciách a ponúka ďalšie odporúčania pri zavádzaní metodológie v česko-slovenskom prostredí.

Na workshop je možné prihlásiť sa v 3 časoch 9:00-11:00, 13:00-15:00, 16:00-18:00

Adresa: Štúrová 3, Pasáž Luxor, 2.poschodie, Bratislava

Epidemiologické opatrenia

V prípade ak by epidemiologické opatrenia nedovoľovali osobné stretnutie, podujatie sa presunie do online priestoru.

Na účasť na workshope sa vzťahujú aktuálne nariadenia vlády.

Z našej strany bude zabezpečená dezinfekcia priestorov, časté vetranie a nevyhnutné materiály zvlášť pre každého účastníka podujatia.

O projekte

Workshop je súčasťou projektu Youth Work Quality Focus. Projektom pomáhame organizáciám prinášať a merať kvalitu svojich aktivít v práci s mládežou vďaka využitiu zahraničného nástroja na meranie kvality KEKS. Projekt realizovala Asociace neformálního vzdělávání, z.s., YouthWatch,  v spolupráci so švédskou sieťou KEKS a ďalšími štyrmi organizáciami pracujúcimi s mládežou na Slovensku a v Čechách. Projekt finančne podporil program Erasmus +.