YouthWatch ide do Košíc!

Pozývame vás na podujatie “YouthWatch ide do Košíc”, ktoré sa uskutoční 21.6.2021. Na podujatie prinesieme 2 zaujímavé body programu. Z oboch získate dôležité tipy a rady pri práci s mládežou, pri meraní jej kvality, využívaní trendov medzi mladými ľuďmi na zlepšenie aktivít a počas diskusie odpovieme na všetky vaše otázky. 

Program podujatia:

9:00-11:00 Workshop “Otestuj si kvalitu”

Workshop “Otestuj si kvalitu” je voľným pokračovaním online konferencie Zaostřeno na kvalitu, ktorá sa realizovala 19.5.2021.Otestujte si na vlastnej koži zavádzanie systému hodnotenia kvality aktivít pre organizácie pracujúce s mládežou. Osobné stretnutie k téme kvality vám prinesie praktické vyskúšanie si časti testovanej metodológie, množstvo otázok a priestor na počiatočné uvažovanie o kvalite vo vašej organizácii. Čo to kvalita v aktivitách s mládežou je? Čo so sebou prináša? Aké diskusie vás čakajú vo vašej organizácii? Na tieto ale i ďalšie otázky si odpoviete na tomto praktickom workshope. Príďte si k nám otestovať kvalitu na vlastnej koži a začnite svoju cestu kvality v práci s mládežou.

12:00-13:30 Prezentácia “Nové trendy v životnom štýle mladých ľudí”

Čím žije dnešná generácia a ako vyzerá jej budúcnosť? Počas interaktívnej prezentácii sa dozviete  podrobnejšie informácie o vybraných trendoch v životnom štýle mladých ľudí. Budeme spoločne diskutovať o tom ako sa vieme na novovynárajúce  trendy pripraviť a ako ich vieme využiť v práci s mládežou.

Zúčastniť sa môžete jednej ale i oboch častí programu, počet miest je limitovaný. 

Prihlasovanie je otvorené do 18.6.2021.

V prípade otázok neváhajte napísať na sona.turanova@gmail.com

Tešíme sa na vás v Košiciach!